Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,517 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ivan Perisic eshte lojtari qe i duhet Mancinit. Tratative tashme e avancuar per Cercin, alternativat jane Salah dhe Januzaj…

Ivan Perisic eshte lojtari qe i duhet Mancinit. Tratative tashme e avancuar per Cercin, alternativat jane Salah dhe Januzaj…
Bujar Berishaj

Sic eshte pohuar edhe nga vet Mancini, Ivan Perisic eshte nje ide qe terheq.

“Nuk eshte nje lojtar krahu, as nje mesfushor i vertete, eshte nje xhoker qe bashkon kualitetin dhe cilesine ne nje nivel te larte – konfirmon Gazzetta dello Sport -. Me e avancuar situata e Cerci: ai dhe klubi flirtojne prej javesh me pranine e ”rende” te Milan. Alternativa, nese nuk konkretizohet tratativa per ish-lojtarin e Torinos, do te ishte Salah i Chelsea. Ka nje akord me Chelsean per nje huazim me pagese me te drejte blerje. Ne fund, te mos harrojme Januzajn. Nje sulmues krahu do te vij menjehere, ndoshta ne fillim te javes tjeter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.