Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

340 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ivan Perisic flet per mediat dhe nuk eshte dakord me fjalet: “E keni gabim: kjo nuk eshte me e mira…”

Ivan Perisic flet per mediat dhe nuk eshte dakord me fjalet: “E keni gabim: kjo nuk eshte me e mira…”
Inter Club Staff

Pas ndeshjes, te Inter TV ka pasur hapsire edhe per nje ndalese te shkurter te Ivan Perisic perpara kamerave.

Ai ka folur menjehere pas paraqitjes se tij teper te mire dhe ka treguar ndjesite e para pas fitores qe kualifikoi Interin per me tej.

“Faleminderit shume per komplimentet. Por e rendesishme nuk eshte qe une te jap assist, por qe skuadra te fitoje.”

“Duhet te vazhdojme keshtu me te gjitha forcat tona sepse eshte shume e rendesishme te fitojme sa me shume.”

Tifozet shperthyen kur ti dole nga fusha…

“Sinqerisht faleminderit shume. E vleresoj dhe ndihem shume mire. Me behet qefi qe fituam sot, ishte qershia mbi torte.”

Je ne periudhen me te mire te karrieres tende?

“Jo, kam pasur shume ndeshje te mira dhe momente te bukura ne karrieren time. Ashtu si e kam thene, duhet te vazhdojme keshtu sepse jemi ne rrugen e duhur.”

“Por e keni gabim: kjo nuk eshte me e mira periudhe. Por mund te futet te nder me te mirat. Te vazhdojme keshtu sepse do te bejme gjera te medha bashke nese ecim keshtu.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.