Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,276 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

J.Mario perfundon aventuren ne Angli, tifozi shkruan: “Po kthehet”. Portugezi: “Mos u shqeteso…”

J.Mario perfundon aventuren ne Angli, tifozi shkruan: “Po kthehet”. Portugezi: “Mos u shqeteso…”
Bujar Berishaj

38 ndeshje dhe tashme kampionati ne Angli ka perfunduar. 

Ashtu sic ka perfunduar edhe huazimi i Joao Mario tek West Ham qe ne kete kampionat arriten te perfundojne ne vendin 13-te.

Mesfushori portugez shkoj atje gjate merkatos se janarit dhe ka pasur disa paraqitje te mira duke shenuar dhe assistuar disa here.

Nderkohe para disa oreve Joao Mario ka postuar nje foto ne Instagram me nje shkrim ku falenderon West Hamin dhe tifozet per 6 muajt qe ka kaluar atje.

Por ajo qe ka rene ne sy eshte nje koment i nje tifozi italian qe kishte shkruar: “Nuk po e blejne, po kthehet”. Por nuk perfundon ketu. Ishte vet lojtari ai qe i ktheu nje pergjigjje atij duke i shkruar; “Mos u shqeteso mik”.

Nje pergjigjje per t’u deshifruar dhe te cilen do e kuptojme vetem me kalimin e kohes edhe pse Joao Mario tashme e ka thene se ndihet mire ne Angli. Per portugezin, nje rikthim dhe qendrim ne Milano duket dicka e veshtire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.