Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,578 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ja keshilli i ri administrativ. Tete anetare plus nje Mister X!

Ja keshilli i ri administrativ. Tete anetare plus nje Mister X!
Inter Club Staff

Fillon te dale ne pah struktura e re e keshillit administrativ te Interit. Sipas Gazzetta dello Sport, do te jete e perbere nga 8 anetare.

Tre do te jene te familjes Moratti, AngeloMario (me shume mundesi zevendes president), Rinaldo Ghelfi si dhe vete Massimo, me perjashtim te rastit nese vendos te mos behet president. Per Indonezianet do te jene prezent Erick Thohir, Rosan Roeslani, Handy Soetedjo, Thomas Shreve dhe nje mister X qe nuk dihet. Pikerisht Shreve eshte i destinuar te jete njeriu i forte i shoqerise Inter, qe do te meret me pjesen financiare si dhe fuqine e firmes, perkrah drejtuesit gjeneral aktual Marco Fassone. Ndersa per sa i perket pjeses sportive, kjo gje do te duket muaj pas muaj…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags