Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

991 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ja kur do te kthehen Nagatomo, Guarin, Taider dhe te tjeret…

Bujar Berishaj

Inter rekuperohet dale ngadale. Sot eshte kthyer per te punuar me ekipin Mateo Kovacic, kurse duhet pritur akoma per te tjeret qe kane luajtur ne Boteror.

I vetmi qe do i bashkohet Interit per turenun amerikan drejtperdrejt nga Italia eshte Yuto Nagatomo, qe do bashkohet me grupin qe do fluturoj per SHBA.

Sa i perket Fredy Guarin dhe Saphir Taider, te dy pjese e ngjarjeve ne merkato, do te bashkohen me grupin direkt SHBA. Pas perfundimit te turnout, do te jete radha e Hernanes, Palacio, Alvarez dhe Campagnaro qe do kthehen ne dispozicionin e Mazzarrit per pregaditjet ne debutimin e Europa League.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.