Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 26, 2020

Scroll to top

Top

2,724 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ja motivi per te cilin Icardi nuk luajti dje ndaj Catanias!

Ja motivi per te cilin Icardi nuk luajti dje ndaj Catanias!
Inter Club Staff

Pavarsisht se ai bente pjese tek te grumbulluarit e Walter Mazzarrit, dje Mauro Icardi nuk zbriti ne fushe ne fitoren e zikalterve ndaj Catanias.

Ne fillim u mendua per nje zgjedhje teknike ku u preferua Belfodil perpara tij, por burime afer tij tregojne se lojtari ka pasur nje problem fizik. Icardi te premten ka ndjere nje dhimbje muskulare dhe per kete Mazzarri nuk ka dashur ta rrezikoje qe te mos perkeqesoje gjendjen e tij dhe qe ta rekuperoje ne menyre te qete per sfiden e dates 14 ndaj Juventusit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags