Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

799 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ja sa ka fituar deri me tani Interi nga shitjet ne merkato… (Foto)

Ja sa ka fituar deri me tani Interi nga shitjet ne merkato… (Foto)
Inter Club Staff

Interi deri me tani ka shpenzuar 3,1 milione euro ne merkato, 2,4 milion per Dodo dhe 700.000 euro per te blere gjysmen e kartonit te mbetur te Krhin. Por sa kane fituar zikalterit deri me tani me shitjet? Kete gje e tregon Sky me nje foto gjate edicionit te darkes.

Vihet re se eshte me e larte shifra qe eshte fituar sesa ajo qe eshte shpenzuar. Zikalterit kane perfituar deri me tani 4 milione euro nga Cagliari per Benedetti dhe 1,5 milion euro nga Torino per gjysmen e kartonit ne Benassit me nje total 5,5 milione euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.