Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

734 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ja shifrat e Mazzarrit ne Kupen e Italise

Ja shifrat e Mazzarrit ne Kupen e Italise
Andi Prifti

Kjo e sotmja kunder Cittadella do te jete prezenca numer 34 ne Kupen e Italise per Walter Mazzarri. Ne 33 ndeshje e kaluara ai numeron: 14 fitore, 7 barazime dhe 12 humbje.

Jane tre takime ne te shkuaren per Mazzarrin kunder Cittadella: 2 fitore dhe 1 humbje. Mazzarri ka fituar nje Kupe Italie ne 2012 kunder Juventusit me rezultatin 2-1.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.