Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

985 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ja tek vjen Sylvinho: Tashme stafi i Mancinit eshte i kompletuar!

Ja tek vjen Sylvinho: Tashme stafi i Mancinit eshte i kompletuar!
Inter Club Staff

Me zgjedhjen e zevendesit te tij, Sylvinhos, tashme Roberto Mancini ka nje staf te plote pas tij tek Interi.

Dhe jo rastesisht sot faqja e internetit ku jane te dhenat e stafit ne faqen zyrtare ishte ne punim e siper, por tashme mund te themi me plot gojen se stafi i Mancios eshte kompletuar. Me ish-mbrojtesin e krahut te Cityt, Interit do ti bashkohen edhe emrat e Fausto Salsano, Giulio Nuciari dhe Ivan Carminati.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.