Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

300 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Java e nente, Palacio-Cambiasso ne njembedhjeteshen me te mire

Java e nente, Palacio-Cambiasso ne njembedhjeteshen me te mire
Andi Prifti

Rodrigo Palacio dhe Esteban Cambiasso figurojne ne Top11 me te mire te javes se nente ne baze te statistikave nga siti WhoScored.com. Pervec argjentinasit te Interit, sulmi perbehet dhe nga Carlos Tevez, ndersa ne mesfushe se bashku me Esteban Cambiasso jane dhe Marco Parolo i Parma, Jose Angel Crespo i Bologna dhe Juan Guillermo Cuadrado nga Fiorentina.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.