Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,324 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jeison Murillo po shkelqen ne Kupen e Amerikes: Skuadrat e medha ne radhe per te!

Jeison Murillo po shkelqen ne Kupen e Amerikes: Skuadrat e medha ne radhe per te!
Inter Club Staff

Jeison Murillo po zhvillon nje Kupe Amerike shume te mire dhe skuadrat e medha europiane po rikthehen ta mendojne seriozisht nje blerje te kolumbianit.

Sipas Corriere dello Sport, “per kolumbianin zgjidhja me e mundshme ka qene dhe mbetet Arsenal. Pas paraqitjeve te tij ne kete Kupe Amerike qe po zhvillohet ne nje kohe me Europianin, per te siguruar sherbimet e kolumbianit eshte futur ne gare edhe Chelsea dhe Bayern.”

Nderkohe Interi nxiton ti kujtoje skuadrave qe e kerkojne se lojtari nuk eshte i shitshem per me pak se 30 milione euro.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.