Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,211 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Jepi Mancio. Forza Mancio.” – tifozet zikalter ne Brunico jane me Mancinin!

“Jepi Mancio. Forza Mancio.” – tifozet zikalter ne Brunico jane me Mancinin!
Inter Club Staff

Nga kontaktet e para me tifozet kete sezon, Roberto Mancini, duket absolutisht i qete dhe mbi te gjitha, sapo tekniku zikalter  ka hyre ne fushe ka qene njeriu me i mbeshtetur nga 300 tifozet qe ishin prezent ne Brunico. 

«Vai Mancio» (Jepi Mancio), «Facci vincere» (Na bej te fitojme, «Grande Mancio» (Mancio i madh): ishin disa nga shume thirrjete e tifozeve ne kor ndaj tranjerit te Interit. Ai i ka pershendetur ne shenje falenderuese tifozet dhe pasi ka bere nje nxemje te shkurter, ka filluar stervitjen me lojtaret qe ka ne dispozicion.

Foto me poshte eshte shkrepur ne momentin kur tifozet po therrisnin emrin e tij, dhe duket nje Roberto Mancini mjaft i kenaqur.

Mancini Sylvinho

Foto nga Brunico.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.