Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

432 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jo Corinthias: Sylvinho do te qendroje tek Interi. Ne tetor…

Jo Corinthias: Sylvinho do te qendroje tek Interi. Ne tetor…
Inter Club Staff

Pas shume fjaleve ka ardhur konfirmimi i personit te perfolur: Sylvinho nuk do te largohet nga Interi.

Keshtu, klubi zikalter nuk do ta humbe ‘zevendes tranjerin virtual’ e saj Sylvinho i cili kerkohej nga Corinthias pas largimit te tranjerit te ketyre te fundit Tite, i cili u larguar per te zene vendin e Dunges tek kombetarja e Brazilit.

Bashkepunetori aktual i Roberto Mancinit e ka refuzuar propozimin per tu rikthyer ne Brazil dhe po pret tetorin kur do te jape provimin perfundimtar per tu kualifikuar si nje zevendes tranjer dhe te jete zyrtarisht zevendesi i Mancinit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.