Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

1,010 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jo vetem Murillo, Inter mendon per mbrojtjen e se ardhmes: syte mbi nje italo-argjentinas…

Jo vetem Murillo, Inter mendon per mbrojtjen e se ardhmes: syte mbi nje italo-argjentinas…
Bujar Berishaj

Mund te arrij akoma nga Spanja nje perforcim i madh per mbrojtjen e se ardhmes: pas Murrilo, Inter po mendon te blej Mateo Musacchio te Villarreal, mbrojtes argjentinas (me pasaporte italiane) i klasit ’90.

Inter i ka vene syte tek ai, per te formuar nje dyshe te re dhe te gjithe ameriko-jugore ne qender te mbrojtjes zikalter. Musacchio i pelqen edhe Fiorentinas: ka kontrate me skadence ne qershor te 2018, kushton rreth 10 milion. Pas kolumbianit Murillo, mund te jete ai investimi tjeter per te ardhmen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.