Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

856 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jo vetem Yaya Toure, alternativat e mundshme jane Lucas Leiva e Alex Song

Jo vetem Yaya Toure, alternativat e mundshme jane Lucas Leiva e Alex Song
Bujar Berishaj

Ne kerkim te perforcimeve, Inter qe tani mendon per sezonin e ardhshem.

Te shumte emrat ne listen e njerzve te merkatos zikalter, mesfusha eshte reparti nen vezhgim. Enderra mbetet Yaya Toure, por Inter punon edhe per alternativat e mundshme.

Nje piste te con tek Lucas Leiva i Liverpool, tashme i kerkuar nga Inter ne janar, dhe Alex Song aktualisht tek West Ham por ne pronesi te Barcelones. Emra, ide, Inter vlereson profilin e duhur per te perforcuar ekipin ne dispozicion te Mancinit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.