Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,905 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Cancelo, Interi ben nje hap prapa: portugezi do vazhdoje si zikalter. Deciziv ka qene…

Joao Cancelo, Interi ben nje hap prapa: portugezi do vazhdoje si zikalter. Deciziv ka qene…
Inter Club Staff

E papritur kthesa qe mori situata e Joao Cancelo: mbrojtesi i krahut zikalter, shume here eshte ndjekur nga zerat spanjoll qe e shikonin te kthyer qe ne janar ne Spanje, por duket se do i duhet te zgjase aventuren e tij tek Interi me ne krye Luciano Spallettin.

Ka qene pikerisht deshira e teknikut, sipas asaj qe tregon e perditshmja El Desmarque, e cila thekson se sa thelbesor ka qene tekniku per vendimin e mar nga drejtuesit per ta mbajtur talentin e ri portugez dhe te mos u pergjigjen kerkesave per te ne kete merkato. Tranjeri italian deshiron qe ta ktheje Cancelon ne nje prej lojtareve me te rendesishem te Interit ne kete faze te dyte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.