Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 27, 2020

Scroll to top

Top

978 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario: “Falenderoj tifozet per besimin, i kenaqur me golin. Interi ka shume…”

Joao Mario: “Falenderoj tifozet per besimin, i kenaqur me golin. Interi ka shume…”
Ardis
  • On 03/11/2018, 19:21

Nje ndeshje madheshtore dhe nje rezultat shume i mire per Interin qe sot ka mposhtur Genoa-n 5-0. Mbas ndeshjes, ne mikrofonat e InterTV, ka folur nje nga protagonistet e ndeshjes, Joao Mario:

“Shume e rendesishme qe arrita te realizoj gol, falenderoj tifozet per besimin. Sot nje ndeshje madheshtore, i kenaqur qe jam rikthyer tek goli ne San Siro. Ndeshje mbas ndeshje mendojme te fitojme dhe shikojme se cfare mund te bejme”.

“Te marten kemi nje ndeshje tjeter, duhet te japim gjithcka, por eshte e nevojshme te mendojme hap pas hapi. Provova te jepja kontributin tim dhe te ndihmoja skuadren. Jemi me te kompletuar, kemi me shume zgjidhje brenda ne fushe, edhe duke i ndryshuar lojtaret qendron ideja e lojes. Duhet te mendojme ndeshje mbas ndeshjeje”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.