Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,658 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario, huazim me obligim blerje lidhur me paraqitjet: Sporting refuzon. Sissoko alternative…

Joao Mario, huazim me obligim blerje lidhur me paraqitjet: Sporting refuzon. Sissoko alternative…
Bujar Berishaj

Sic raporton Sky Sport, kontaktet mes Interit dhe Sporting Lisbones per Joao Mario kane vazhduar edhe gjate dites se sotme.

Klubi portugez nuk pranon akoma kushtet e Interit, qe ka avancuar nje oferte me formulen e huazimit me obligim blerje lidhur me nje numer te caktuar paraqitjesh. Alternativa, gjithmone valide, mbetet Sissoko.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.