Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2020

Scroll to top

Top

1,095 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario: “I lumtur qe jam tek Inter, dua te pergatitem sa me mire per ndeshjen kunder Pescara”.

Joao Mario: “I lumtur qe jam tek Inter, dua te pergatitem sa me mire per ndeshjen kunder Pescara”.
  • On 07/09/2016, 20:17

Diten e pare te stervitjes ne Appiano Gentile, Joao Mario ka gjetur kohen per te folur per mikrofonat e Inter Channel. “Jam shume i lumtur qe jam ketu, sot ishte dita ime e pare e stervitjes. Tani dua te pergatitem sa me mire per ndeshjen kunder Pescara. Ishte nje dite pozitive, shoket e mi jane simpatik dhe me kane pritur mire, shpresoj ti ndihmoje ne fushe. Kampionati italian eshte shume i fort, kemi shume pune per te bere, por do i arrijme objektivat”. Ne fund nje mesazh per tifozet e Inter: “Dua tju kerkoj atyre qe te na qendrojne afer e te na mbeshtesin, kemi nevoje per ndihmen e tyre”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.