Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

328 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario: “Inter eshte pjese e se kaluares, tani ndihem mire tek West Ham. Ne Angli per…”

Joao Mario: “Inter eshte pjese e se kaluares, tani ndihem mire tek West Ham. Ne Angli per…”
Andi Keci

” Jam duke u perpjekur per tu pershtatur sa me shpejt te jete e mundur ne nje kampionat ndryshe dhe sfidues, po mesoje shume gjera. Shpresoj qe ta mbyll ne menyren me te mire te mundshme kete sezon. “

Keto ishin fjalet e Joao Marios ne nje interviste per eksperiencen e tij te re tek skuadra angleze e West Ham, skuader ku portugezi u transferua ne merkaton e janarit pasi nuk ishte me pjese e planeve te Luciano Spallettit.

“Une doja te kisha mundesi per te luajtur rregullisht dhe per te qene pjese e nje ambjenti konkurues. Inter per mua eshte nje pjese e se kaluares, mund te kisha luajtur me shume ne Milano por ky eshte futbolli. Ne Angli ndihem shume mire dhe kjo eshte nje gje shume e rendesishme per mua” perfundon Joao Mario.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.