Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

614 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario mund te rikthehet tek Sporting!

Joao Mario mund te rikthehet tek Sporting!
Juxhin Nebiaj

Pasi ne vitin 2016 mori cmimin si shitja me e shtrenjte e historise ne futbollin portugez, e pas 2 viteve te deshtuara tek Inter, tani Sporting Lisbona kerkon e rikthej Joao Marion. Kete lajm e ka shkruar Correio da Manha: “Pasi ka rikthyer Bruno Frenandez e Bas Dost, presidenti Jose Sousa Cintra po ben gjithcka per ti sjell dhe nje lojtar tjeter dhurat trajnerit Jose Peseiro. Ne diskutim eshte rroga e Joao Marios e cila eshte diku tek 2,7 milion euro: nga krahu tjeter, Inter po kerkon nje sistemim te portugezit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.