Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,163 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario: “Ne Itali eshte nje tjeter lloje futbolli, por po pershtatem. Inter, mund te japim me shume”.

Joao Mario: “Ne Itali eshte nje tjeter lloje futbolli, por po pershtatem. Inter, mund te japim me shume”.
  • On 08/10/2016, 18:13

I grumbulluar me kombetaren e tij per ndeshjen kunder Andorra, Joao Mario eshte ndalur per te folur rreth eksperiences se tij prej pak muajve ne kampionatin italian: “Dua te jap gjithmone kontributin tim. Po pershtatem ne klub, po zbavitem, behet fjale per nje futboll komplet ndryshe. Dua te rritem akoma, eshte e sigurt qe mund te jap me shume”.

Ne vendin e tij Sporting Lisbona ka blere Gelson Martins, i cili eshte thirrur dhe nga kombetarja portugeze. Joao Mario e pergezon: “Eshte spektakolar, e njihja dhe e dija se cfare ishte ne gjendje te bente. Jam i lumtur per te. Kunder Andores ishim te detyruar te fitonim, ishte nje ndeshje e bukur. Duam te fitojme per te perfunduar te paret ne grupin qe kemi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.