Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

703 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario: “Shikoj të ardhmen, me Interin ka përfunduar. Tashmë është e kaluara”

Joao Mario: “Shikoj të ardhmen, me Interin ka përfunduar. Tashmë është e kaluara”
Rinor Sopaj

Në fund të ndeshjes së fituar nga West Hami ndaj Southamptonit, Joao Mario, autori i golit të epërsisë prej 1-0, ka folur për faqen zyrtare të klubit duke shprehur kënaqësinë e tij në aventurën që po e kalon në Premier League dhe kështu edhe duke i mbyllur dyert për një rikthim të mundshëm tek Interi: “Kundër Chelseat do jetë një ndeshje e bukur, e vështirë, por do japim më të mirën tonë sigurisht, do provojme që të marrim pikë. Jam i lumtur për golin, por mbi të gjitha që e ndihmova skuadrën që të marrë fitoren. Tifozët kanë qenë mbresëlënës, kanë bërë diferencën dhe shpresoj që të vazhdoj kështu në ndeshjen e ardhshme në shtëpi kundër Stoke Cityt. Shikoj të ardhmen, me Interin ka përfunduar, është e shkuara. Dua të dëshmoj vlerat e mia këtu dhe të qëndroj deri në fund të sezonit”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.