Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

313 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joao Mario te PSG? Nga Franca vjen nje lajm i keq: “L’Equipe me sa duket menjehere pas lajmit e ka fshire…”

Joao Mario te PSG? Nga Franca vjen nje lajm i keq: “L’Equipe me sa duket menjehere pas lajmit e ka fshire…”
Inter Club Staff

Me sa duket, ne keto ore ka ndodhur pothuajse gjithcka per sa i perket te ardhmes se Joao Mario.

Per nje moment, ky ishte nje lajm gezoi pa mase tifozerine zikalter sepse Joao Mario eshte kthyer ne nje problem serioz.

Me sa duket, sipas asaj qe tregon FcInter1908.it, gazeta prestigjoze franceze, e ka fshire artikullin per Joao Mario.

“ORA 13:12 – Pas mungeses se konfirmimeve, L’Equipe e ka fshire totalisht artikullin per Joao Mario tek PSG (ashtu si mund ta shikoni te foto me poshte).”

Por cfare ndodhi? – Sapo kemi pare nje terheqje totale te L’Equipe per kete ceshtje, qe me sa duket, ka mohuar veten e saj.

Fillimisht ata e ndryshuan artikullin dhe e bene nga “Joao Mario transferohet te PSG nga Interi” ne nje “Joao Mario (Inter Milan) transferohet te PSG?” me nje pikepyetje ne fund.

Ne fillim fare (perpara rreth 2 oresh), L’Equipe e kishte dhene kete lajm si dicka te sigurt dhe kishte shkuar deri aty sa te fliste edhe per vizitat mjekesore.

Sipas tyre, Joao Mario do te shkonte sot ne Paris per te bere keto vizita dhe me pas per te kaluar zyrtarisht te PSG.

Gjithesesi, priten zhvillime. Tifozet zikalter vazhdojne te shpresojne per nje kalim te Joao Marios ne nje klub tjeter. Edhe nje dite e gjysem deri ne perfundimin e merkatos, tani po qe ka me te vertete shume pak kohe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.