Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

929 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Joel Obi: “Deshiroj te luftoj per nje vend tek Interi. Nuk dua te largohem. Ketu…”

Joel Obi: “Deshiroj te luftoj per nje vend tek Interi. Nuk dua te largohem. Ketu…”
Inter Club Staff

Joel Obi deshiron te luaje kartat e tij me cdo kusht tek Interi dhe nuk deshiron te largohet per asgje ne bote.

Dhe kete gje lojtari Nigerian ja ka treguar shtypit te vendit te tij: “Jam gati te luftoj per nje vend ne skuader dhe nese gjerat do te shkojne per mire do te jem i lumtur nese do te qendroj. Nuk di asgje per ndonje transferim te mundshem, jam rikthyer ne stervitje me Interin. Eshte e rendesishme te luaj kudo, por une gjendem shume mire tek Interi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.