Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

293 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jonathan: “Duhet te kthehemi ne Europe. Iu tregoj cfare me ka mesuar Mazzarri…”

Jonathan: “Duhet te kthehemi ne Europe. Iu tregoj cfare me ka mesuar Mazzarri…”
Donald Elmazi

Nje elozh per Walter Mazzarrin. Vjen nga Jonathan, ai qe ne pjesen e pare te kampionatit ka qene nga pikat me te forta per teknikun interist, se bashku me Alvarez dhe ka qen edhe nje suprize. Anesori, ne nje interviste per SkySport24, ka thene:

TRAJNERI- Nentedhjete perqind me ka ndryshuar pikerisht ai, kam mesuar te bej diagonalet, kam mesuar mbylljet afer mbrojtjes. Me ka dhene besim, ka punuar me mendjen time, me ka bere te kuptoj qe mund te luaj ne mesufshen me pese qe nuk kisha luajtur ndonjehere.

KOMBETARJA- Do te luaja edhe per kombetaren Italiane nese do te vinte nje thirrje nga Prandelli eshte ai qe vendos, do isha i lumtur sepse me Brazilin nuk kam luajtur asnjehere.

CHAMPIONS- Per ne eshte e rendesishme te kthehemi, por edhe Europa League eshte e rendesishme. duhet te jemi ne nje nga keto kompeticione.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.