Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,795 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jonathan: Goli i Vidal, midis meje dhe Hugos ndodhi keshtu”.

Jonathan: Goli i Vidal, midis meje dhe Hugos ndodhi keshtu”.
Ardis
  • On 14/09/2013, 22:00

Ne mikrofonat e Inter Channel, Jonathan komenton ndeshjen e barazuar kunder Juventusit: “Ishte nje barazim i drejte, kemi luajtur shume mire te dyja palet. Une jam pak i lodhur, kam pak dhimbje, por tashme duhet te rekuperohem. Goli i Vidal? Mah, une besoja se mund ta arrija, kam vendosur kemben, me pas edhe Hugo e humbi kontrastin dhe me pas ndodhi keshtu. Ne dhomat e zhveshjeve nuk kemi thene asgje te vecante”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.