Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,972 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jonathan ne MP:”Skudeto? E mendojme, por duhet te punojme shume. Guarin ne ndeshjen tjeter do te duartrokitet”.

Jonathan ne MP:”Skudeto? E mendojme, por duhet te punojme shume. Guarin ne ndeshjen tjeter do te duartrokitet”.
Donald Elmazi

Gezon Jonathan, duke folur per mikrofonat e Premium Calcio:“Jam i lumtur, eshte nje moment i rendesishem per mua. Mazzarri me ka ndihmuar shume dhe ne futboll duhet te jete keshtu. Ai eshte shume i mire per te fituar besimin e lojtareve, per te thene ate qe mendon. Po punojme mire dhe kjo eshte e dukshme ne fushe. Skudeto? Duhet ta mendojme, jemi nje skuader e madhe dhe duhet te luftojme gjate gjithe kampionatit. Edhe pse ka te drejte misteri kur thote qe rruga eshte e gjate, te dielen eshte Cagliari, nje skuader e veshtire. Duhet te punojme akoma me shume”.

Jonathani eshte simoli i ketij Interi te ri qe do te rikthehet i madh:” Duhet te vazhdojme keshtu, me kembet ne toke sepse skuadrat e tjera kur luajme mire mendojne te na ndalojne. Te gjithe lojtaret qe jane ketu mendojne per skudeton, e dime qe nuk eshte e lehte. Guarin? Secili reagon ne nje fare menyre, futbolli eshte keshtu. Ndeshjen tjeter do te duartrokitet”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.