Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,711 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jovetic, gjithcka e kryer mes Interit dhe Fiorentines. Viola paguan pagen e lojtarit dhe per blerjen nga City…

Jovetic, gjithcka e kryer mes Interit dhe Fiorentines. Viola paguan pagen e lojtarit dhe per blerjen nga City…
Bujar Berishaj

Stevan Jovetic do te shkoj te Fiorentina. Tashme duket se s’ka me dyshime dhe Alfredo Pedulla per SportItalia ka thene:

“Fiorentina do te paguaj pagen e lojtarit (duke perjashtuar ketu muajt qershor dhe gusht) dhe eshte treguar e gatshme qe eventualisht te paguaj edhe obligimin per blerjen e Jo-Jo nga Manchester City pas perfundimit te huazimit, qe do te behet ne 2017. Palet do te flasin akoma ne oret e ardhshme, por te henen operacioni duhet te kompletohet”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.