Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

918 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Jovetic, momenti eshte tani! Agjenti vjen ne Milano dhe…

Bujar Berishaj

Mund te kete te reja te rendesishme per merkaton e Inter.

Sic raportohet nga Corriere dello Sport, ne fakt, javen e ardhshme pritet agjenti i Jovetic ne Milano dhe mund te kete zhvillime interesante sa i perket te ardhmes se malazezit sepse do te ishte vet ai (agjenti) koordinatori ne tratativen mes Inter dhe City.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.