Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

290 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan Jesus: “Beme nje ndeshje te madhe”

Juan Jesus: “Beme nje ndeshje te madhe”
Ardi Deda

Juan Jesus feston fitoren e pare te Interit per 2014-en. Keto jane fjalet e tij pas ndeshjes:

“Na mungonte vetem fitorja, sot ishim  mire, beme nje ndeshje te madhe. Tani duhet te rifillojme nga rezultati i kesaj ndeshje. Berardi eshte nje lojtar i mire, ka nje te majte te mire, perpiqesha te mos i lija hapesira kur gjuante me te majten. Fale zotit bera nje ndeshje te mire”.

Hernanes? E njoh prej vitesh, ka bere gjithmone mire dhe sot ka bere edhe me mire. Eshte nje lojtar i madh me nje personalitet te madh, do te beje gjithmone mire. Tani shkojme ne Firenze per te luajtur nje ndeshje te veshtire, duhet te jemi te vendosur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.