Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 20, 2019

Scroll to top

Top

943 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan Jesus: “I verdhi? Jam i qete sepse te tjeret do luajne mire. Tranjeri perseriste…”

Juan Jesus: “I verdhi? Jam i qete sepse te tjeret do luajne mire. Tranjeri perseriste…”
Inter Club Staff

Ai eshte intervistuar ne fundin e ndeshjes nga Inter Channel, dhe ka komentuar keshtu fitoren e skuadres.

Keto jane fjalet e lojtarit per Inter Channel: “Jam shume i lumtur per ndeshjen e sotshme, ishte nje ndeshje e madhe. Tani do te mendojme per Livornon. Per fat te keq mora karton te verdhe dhe do te mungoj, por jam i lumtur sepse ai qe do te me zevendesoje eshte e sigurte qe do te luaje mire sepse po stervitemi mire. Samuel? Per mua do te jete gjithmone nje lojtar i madh, me ka ndihmuar gjithmone qe kur kam ardhur tek Interi, te luash prane tij te jep siguri. Tranjeri? Per aq kohe sa arbitri nuk ka vershellyer, jemi 0-0. Ne pjesen e dyte vetem na thoshte qe luani me kujdes, sepse jeni akoma 0-0. Na trasmeton vetem qetesi. Eshte nje tranjer i madh.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.