Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

245 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan Jesus: Nuk do te operohet. Po mendohet per terapi konservative! Ndersa Jonathan…

Juan Jesus: Nuk do te operohet. Po mendohet per terapi konservative! Ndersa Jonathan…
Inter Club Staff

Te reja te rendesishme per sa i perket te demtuarve ne shtepine Inter, por jo dhe aq lajme te mira.

Sipas asaj qe thote Corriere dello Sport, mbrojtesi i qendres zikalter, Juan Jesus nuk do te operohet ne ligamentin kolateral, por per te eshte vendosur qe te ndiqet nje terapi konservative. Lajme te keqija edhe nga Jonathan: Braziliani eshte stervitur edhe dje vecmas grupit dhe me 99% nuk do te luaje ne Genoa.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.