Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

355 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan Jesus per InterChannel: “E dime qe mund te bejme me mire. Vershellimat…”

Juan Jesus per InterChannel: “E dime qe mund te bejme me mire. Vershellimat…”
Inter Club Staff

I intervistuar per mikrofonat e Inter Channel, Juan Jesus ka komentuar keshtu ndeshjen e sotme.

Ja fjalet e tij: “Kemi luajtur shume mire duke dominuar, kemi patur edhe raste shenimi, por skuadra e di qe mund te beje edhe me mire dhe te rikthehet te fitoje. Duhet te rrezikojme dicka kur luajme ne shtepi, duhet te fitojme, edhe sikur te rrezikojme te jemi dy kunder dy apo nje kunder nje. Vershellimat? Une jam i qete, nuk i degjoj vershellimat, secili mund te vershelleje kur te doje, por un jam i qete dhe i perqendruar tek ndeshja. Rikthimi i Interit? Sot kemi pasur disa raste per fitore, kemi bere edhe nje gol i cili nje zot e di pse u anullua. Por duhet te bejme edhe me mire.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.