Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

353 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan Jesus rinovon deri ne 2018: Do te kaloje nga 700.000 euro ne sezon, ne…”

Juan Jesus rinovon deri ne 2018: Do te kaloje nga 700.000 euro ne sezon, ne…”
Inter Club Staff

Pasi u mbyll merkato hyrese, per drejtuesit e Interit fillon koha e rinovimeve dhe rishikimit te kontratave.

I pari ne radhe eshte sipas Corriere dello Sport Juan Jesus, braziliani i ri qe militon tek zikalterit prej Janarit 2011. “Juan e ka kontraten aktuale deri ne 2016, dhe perfiton aktualisht 700.000 euro ne sezon, por tashme Braziliani me kontraten e re do te fitoje 1,2 milion euro dhe do te lidhet me Interin deri ne vitin 2018. Zyrtarizimi do te behet ne javet e ardhshme, por gjithcka eshte firmosur.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.