Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 1, 2020

Scroll to top

Top

443 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan: “Per Brazilin do te bej gjithcka, do te ha edhe barin e fushes nese eshte e nevojshme. Dua te arrij…”

Juan: “Per Brazilin do te bej gjithcka, do te ha edhe barin e fushes nese eshte e nevojshme. Dua te arrij…”
Inter Club Staff

Ne intervisten qe ka dhene tek GloboEsporte, Juan Jesus ka folur edhe per endrra e tij persa i perket te ardhmes tek Selecao Braziliane.

Ja fjalet e tij: “Shpresoj shume qe te afiromohem tek Brazili dhe te kem mundesine te luaj me Dungen e te luaj mire gjithashtu. Dua te tregoj se kam cilesi per ta veshur ate bluze per vite me radhe. Dua te fitoj boterorin e 2018 ose te 2022, ska rendesi se ke, por njerin nga te dy (qesh). Dua te punoj fort, madje do te ha edhe barin e fushes vetem qe te luaj per Brazilin. Do te bej gjithcka qe te fus emrin tim tek koka e Dunges.”

Juan Jesus ka dhene nje interviste te gjate per GloboEsporte, dhe kjo eshte nje pjese e saj. Shume shpejt do te postojme ne shqip edhe pjesen tjeter te intervistes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags