Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 30, 2022

Scroll to top

Top

113 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan, probleme fizike ne Appiano. Ne oret ne vazhdim…

Juan, probleme fizike ne Appiano. Ne oret ne vazhdim…
Inter Club Staff

Probleme fizike per Juan i cili ka ndjere shqetesime gjate stervitjes se sotme.

Si mase paraprake personeli mjekesor ka vendosur nderprerjen e stervitjes, priten te reja ne oret e ardhshme.

Braziliani keshtu eshte ne dyshim te forte ndaj Sampdorias per ndeshjen e neserme dhe me shume mundesi nuk do ja dale te jete ne dispozicion.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags