Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,981 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan, Ruset perpara Romes. Atletico kerkon me ngulm Icardin? Nderkohe ne Madrid shkon Branca…

Juan, Ruset perpara Romes. Atletico kerkon me ngulm Icardin? Nderkohe ne Madrid shkon Branca…
Inter Club Staff

Jo pak te reja nga merkato e natyrisht te lidhura me Interin vijne kete mengjes nga rreshtat e Corriere dello Sport.

Mbi te gjitha, eshte Juan Jesus qe i pelqen shume Romes dhe jo vetem: mbi te jane hedhur syte Rus te Spartak Moska. Pastaj ja Icardi, i cili ka hyre serisht ne axhenden e Atletico Madrid: nese Colchoneros nuk do te arrijne dot tek Diego Costa (zgjidhja e pare e Simeones), emri i Kapitenit te Interit eshte i dyti ne liste.

Nderkohe, meqe jemi tek Atletico – gjithmone sipas Corriere dello Sport – skuadra nga Madridi ka te reja ne nivel drejtues: Marco Branca eshte shume afer transferimit ne Spanje ku i eshte ofruar pikerisht nga Atletico nje post si drejtues e nje vend perkrah Bertes. Kontaktet jane ne faze te avancuar dhe ish drejtori sportiv i Interit mund te filloje shume shpejt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.