Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

842 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juan: “Skuadra beri mire, jam teper i lumtur per Eder. Pozicioni im…”

Juan: “Skuadra beri mire, jam teper i lumtur per Eder. Pozicioni im…”
Inter Club Staff

I intervistuar per Interchannel ne fund te ndeshjes, Juan Jesus ka komentuar ndeshjen e fituar ndaj Udineses.

Keto kane qene fjalet e lojtarit zikalter: “Fitore e merituar dhe frike ne fund? Nuk besoj se kishte frike ne fund, Udinese eshte nje skuader e mire, ka sulmues te forte dhe na vune ne veshtiresi. Por ne kemi Sbere mire dhe jam i lumtur per Eder qe u zhbllokua me me fund. Shqetesime? Kam ndjere nje bllokim muskular pasi bera 60 metra por vetem aq, me kaloi. Pasimi? Pash qe ishte Jovetic dhe e pasova tek lojtari qe ben gol. Sinjali? Skuadra ka bere mire, kemi per te bere edhe ndeshje te tjera dhe mund te bejme me shume pike. Mbrojtes krahu? Roli im eshte qendra, por ndihmoj skuadren aty ku duhet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.