Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

135 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Julio Cesar, cfare Milan-i po thoni: “Une ne Itali nuk kthehem”

Julio Cesar, cfare Milan-i po thoni: “Une ne Itali nuk kthehem”
Ardis
  • On 08/04/2013, 22:56

Asnje klauzole midis Julio Cesar dhe Queens Park Rangers. Ditet e fundit po flitej per nje klauzole ne te cilen portieri brazilian mund te largohej nga klubi anglez ne rast se ekipi zbriste nje kategorin me poshte. Dhe per ta mohuar kete kusht  ka qene vete ish mbrojtesi i portes se Inter-it: “Nuk ekziston asnje klauzole – sipas Daily Mirror – nuk ekziston asgje e ngjashme ne kontraten time. Kjo eshte e verteta”. Ndersa ne gazeten EXTRA TIME dhe GAZZETTA DELLO SPORT, ka thene qe: “Ne Itali nuk kthehem”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.