Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

257 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Julio Cesar: “E ardhmja? Ja ku dua te luaj”

Julio Cesar: “E ardhmja? Ja ku dua te luaj”
Xhorxh Gellci

Eshte folur per nje kthim te mundshem ne Serine A, ne fillim tek Milan, tani e ardhmja e tij po lidhet me Romen. Por Julio Cesar ka plane te tjere: “Ka disa interesime nga klube te tjera por deri tani asgje konkrete – ka ish numri 1 zikalter – Redknapp me ka lene porten e hapur. Kam akoma tre vjet kontrate me QPR dhe Harry e di dhe kur ka folur me shtypin ka thene: ‘Julio Cesar nuk mund te luaje ne Championship (kategoria inferiore), duhet te luaje ne Premier League ose Serine A.’ Keto fjale me kane bere vertet te lumtur. Do me pelqente te qendroja ne futbollin anglez, e adhuroj Londren dhe me pelqen te jetoj ketu. Dhe e dua Premier League-n.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.