Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

286 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Julio Cesar: “Inter, nuk e kuptoj renien. Strama…”

Julio Cesar: “Inter, nuk e kuptoj renien. Strama…”
Xhorxh Gellci

Nga faqet e Corriere dello Sport, Julio Cesar flet per momentin e Interit: “Ne Europe kane vuajtur me shume, por ne qofte se blejne sulmuesit qe lexoj ne shtyp, mendoj se skuadra mund te permiresohet dhe te luftoje edhe ne Europe. Eshte e veshtire te shpjegosh momentin e ish shokeve te mi, kam pasur shume pak kontakte dhe nuk di cfare te them. Sigurisht, kampionati ka qene negativ, po nuk dua te komentoj me thelle. Me vjen keq per tifozet.

Mbi Stramaccionin: “Eshte nje trainer i zoti. Kemi qene pak bashke, por ne keto dy muaj kam kuptuar eshte shume i afte. Kur e shikon nje teknik te punoje cdo dite, disa gjera i kupton.”

Per sa i perket nje kalimi te mundshem tek Roma, Julio Cesar eshte pergjigjur keshtu: “Une tek Roma? Sa bukur!”

Marre nga: fcinternews.it

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.