Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,029 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Julio Cesar: “Nuk kam ndaluar se besuar tek talenti im. E ardhmja…”

Julio Cesar: “Nuk kam ndaluar se besuar tek talenti im. E ardhmja…”
Xhorxh Gellci

Dje ne mbremje kunder Spanjes ka pritur gjithcka qe shkonte drejt portes te tij, duke lene me goje hapur lojtaret spanjolle, te paafte per te shenuar edhe nje gol te vetem ne porten e Brazilit. Julio Cesar ka bere fenomenin dhe eshte kthyer te jete “pritesi i endrrave” ne naten e Maracaná-se. Ish portieri i Interit, menjehere pas finales te Kupes te Konfederatave ka folur per te ardhmen e tij: “E ardhmja ime eshte akoma e paqarte. Tani jam me pushime, do te flas me personat qe kujdesen per karrieren time per te vendosur cfare do te bej. Gjeja me e rendesishme eshte qe nuk kam rreshtur kurre se besuari ne punen dhe talentin tim… 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.