Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 8, 2022

Scroll to top

Top

1,846 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Julio Cesar: «Paulinho eshte per tu marre, Rafael eshte perfekt per Serie A. Balotelli? Nuk do te perfundoje si Adriano»

Julio Cesar: «Paulinho eshte per tu marre, Rafael eshte perfekt per Serie A. Balotelli? Nuk do te perfundoje si Adriano»
Ardis
  • On 18/06/2013, 11:27

Inter do Paulinho-n, tashme eshte nje histori e vjeter. Julio Cesar, i intervistuar nga GdS, flet per kete dhe per shume gjera te tjera. «Cfare duhe te them, eshte i fuqishem. Mbase Moratti mund ta bleje direkt. Ne mesin e fushen prezenca e tij eshte nje shume e dukshme dhe gjithashtu kur eshte ne pozicion te avancuar ka shume mundesi te realizoje gola. Eshte nje lojtar i kompletuar. Por i pelqen te gjitheve, vertete? E kuptoj. Mesfushore me karakteristikat e Paulinho-s jane te rralle».

Ne Itali po e kerkojne te gjithe Rafael-in?
Eshte e ardhmja. Shume i zoti dhe shume i vemendshem ne aksione decizive. Pra, eshte perfekt per Serie A. Por nuk mendoj se Santos-i do e dhuroje. Kartoni i tij kushton shume.

Endrra ne sirtar e Julio Cesar? Te fitoj Kupen e Botes. Gjithashtu edhe kete Kupe Konfederatash. Selecao ka nevoje per nje sukses per t`u karikuar nga fuqia e saj. E keni pare se cfare talentesh jane ne kete skuader?

Arsenal, Roma: ku do shkoni vitin e tjeter?
Sic e dini kam nje ide te qarte ne mendje. Eshte edhe nje plan B. Por lereni te punoje menaxheri im per kete.

Mbi Balotelli-n.
Kam lexuar intervisten e Ronaldo-s tek GdS. I dashur Fenomen, rri i qete, Mario nuk do te perfundoje si Adriano. Sigurisht eshte gjaknxehte, po e provokove reagon shume keq. Dhe gabon kur vepron keshtu. Por do te mesoje. Do e shikoni qe do te behet nje nga yjet e futbollit boteror.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.