Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,150 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juventus, Allegri paralajmeron skuadren e tij: “E paparanueshme. Ndaj Interit te merkuren nuk ka…”

Juventus, Allegri paralajmeron skuadren e tij: “E paparanueshme. Ndaj Interit te merkuren nuk ka…”
Inter Club Staff

E pabesueshme ka qene ajo qe ka ndodhur diten e djeshme me Juventusin qe ka humbur ne minuten e 97 ndaj Genoas.

Nderkohe, ka qene tranjeri Allegri ai qe ka folur ne fund te ndeshjes, duke u ndalur edhe te sfida ndaj Interit qe do te luhet per pak dite.

“Duhet te benim 2-0 dhe ja ku jemi tani, duke folur per nje humbje. Per fat te keq, duhet te permiresohemi ne te dalat tona.”

“Nuk kemi pasur me nje lojtar ne fushe qe te na jepte kohen e lojes, shtysen se kur duhet te dalim perpara.”

“Kishim lojtare per kunder sulm, qe luanin sa para sa prapa, por me pas, kur le topa te diskutueshem, e peson keq.”

“Me vjen keq te humbasim, ne nivel klasifikimi peshonte pak, por nuk duhet te ndodhe asnjehere dicka e tille.”

“Te merkuren ndaj Interit kemi nje finale te Kupes se Italise ndaj Interit dhe do te ishte fatale te gabonim kaq shume. Do te ishte e papranueshme.”

“Me vjen keq per rezultatin. Ne fazen e dyte kishim humbur vetem me Interin dhe kjo eshte humbja e dyte. Por futbolli eshte ky. Tani duhet te mendojme direkt per te merkuren.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.