Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

622 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juventus-Inter sot ne USA! Ja koeficentet e ndeshjes…

Juventus-Inter sot ne USA! Ja koeficentet e ndeshjes…
Inter Club Staff

Ne leter eshte thjesht nje miqesore, por Inter dhe Juventus, qe do te luajne keshtu ndeshjen e fundit ne Guinness International Champions Cup, pas dy humbjeve, do te mundohen natyrisht qe te fitojne sezben kete ndeshje.

Gjithesesi, Inter-Juventus nuk do te jete kurre nje miqesore, dhe sot asnjeri nuk duhet te cuditet kur te shohi nje lufte per cdo top apo centimeter.

Por bastexhinjte, nuk bejne pushime as ne kete periudhe vere. Sipas tyre Juventusi sot eshte i favorizuar dhe koeficenti i bardhezinjve do te jete 1,80, Interi e ka 3,75 kurse barazimi kuotohet me 3,40.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.