Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

179 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juventus kerkon Guarin per mesfushen. Inter per tani mbyll portat.

Juventus kerkon Guarin per mesfushen. Inter per tani mbyll portat.
Andi Prifti

La Gazzetta dello Sport flet sot per nje interesim te Juventusit per mesfushorin kolumbian te Interit Fredy Guarin. Klubi ZiKalter e quan te pashitshem lojtarin, por perpara nje oferte mes 18 dhe 25 milione, skenari mund te ndryshoje. Deri tani nuk ka pasur asnje takim mes dy dirigjencave, por ne javet e ardhshme diçka mund te filloje te levize. Ne kete menyre, Mazzarrit mund ti interesojne Quagliarella, Vucinic, Lichtsteiner ose Isla.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.