Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

432 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Juventus troket per Guarin por Interi nuk leshon pe: Deshiron 18 milion euro!

Juventus troket per Guarin por Interi nuk leshon pe: Deshiron 18 milion euro!
Inter Club Staff

Juventusi po punon ne merkato dhe sidomos per mesfushen. Me Udinesen ka pasur nje ndalese per Pereyra duke qene se duhet zgjidhur nje here marveshja per bashkpronesine e lojtarit, nderkohe dje ata kane dashur te vene serisht ne jete kontaktet per Guarin.

Misioni eshte kompleks duke qene se Interi kerkon 18 milion euro per Kolumbianin dhe keshtu Juventusi pas ketij lajmi ka dashur te vere ne loje edhe kontaktet per Obiang. Dje ne Milano Agnelli dhe Marotta kane taugar Sampdorian: Ne pjate eshte Marrone dhe Quagliarella. Nderkohe Interi vazhdon presingun per Valon Berhamin dhe Juventusi i ka syte gjithmone nga Guarin…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.