Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

976 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Karamoh: “Duartrokitjet e San Siros, kam nje mesazh! Me pelqen te luaj me take. Mekat per…”

Karamoh: “Duartrokitjet e San Siros, kam nje mesazh! Me pelqen te luaj me take. Mekat per…”
Bujar Berishaj

“Kam pasur shume raste, i kam gabuar. Mekat, por do te kem tjera”.

Jane keto fjalet e Yann Karamoh per Inter TV qe analizon keshtu ndeshjen e sotme:

Por francezi i talentuar vazhdon edhe me tej:

“Duartrokitjet e San Siros? Nje kenaqesi shume e madhe dhe te jep nje besim te madh qe do te kem mundesine per te luajtur”.

“Mesazhi im per tifozet? Dua vetem ti falenderoj. Faleminderit.”

“Ajo qe ka rendesi eshte objektivi i skuadres, pertej paraqitjeve individuale”.

Fjale te medha, nga nje i ri i talentuar qe ka bere per vete te gjithe interistat.

Francezi i ri ka folur edhe per Premium Sport ku ka thene:

“Ishte e rendesishme te fitojme per Championsin. Kam pasur shume raste por ne fund ka rendesi rezultati. Godita shtyllen dhe u demtova pak, por futbolli eshte i tille.”

“Me ka kaluar gjithcka menjehere”.

“Show me take? Eshte menyre ne te cilen une luaj, me pelqen te luaj ashtu. Idhulli im? Neymar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.