Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

292 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Karamoh paralajmeron Chievon: “Po vijme per te fituar”

Karamoh paralajmeron Chievon: “Po vijme per te fituar”
Bujar Berishaj

Yann Karamoh eshte intervistuar nga InteTV gjate eventit ‘Innovative Passion’ te organizuar nga grupi Suning.

Keto jane fjalet e tij per kete event: “Nje eksperience shume e bukur. Po shoh gjera qe nuk shihen cdo dite, shume instalacione jane argetuese. Me pelqen shume logo, do te ishte e bukur te kem nje te tille ne miniature ne shtepine time”.

Sa i perket ndeshjes se ardhshme ne kampionat kunder Chievos ai ka thene: “Do te jete nje ndeshje e veshtire, edhe pse nuk jemi perballe nje skuadre shume te forte”.

“Do te jete e rendesishme qe te fitojme dhe te vazhdojme keshtu. Kjo eshte gjeja me e rendesishme, per ne, per skuadren dhe per Interin ne pergjithesi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.